הכירו את עודד קאשי

עודד קאשי
עודד קאשי

התכשיטן עודד קאשי הוא נצר למשפחה בעלת היסטוריה בת עשרות שנים בכל הנוגע לאמנות ולעיצוב תכשיטי יוקרה. קאשי הוא בעלי גלריה ידועה הממוקמת בכיכר המדינה, בה הוא מעצב תכשיטי יוקרה איכותיים.

צמידים, טבעות, שרשראות, עגילים ושעוני יוקרה איכותיים – תכשיטים אלו ועיצובים נוספים ניתן למצוא בגלריה שמנהל עודד קאשי. כל תכשיטי היוקרה עשויים ברמת גימור מושלמת.

העיסוק של משפחת קאשי בתכשיטים החל באמצע המאה ה-19. בכל פעם, בלט אחד מבני המשפחה שהוביל אותה בזכות עיצוביו הייחודיים. באמצע המאה הקודמת היה זה ראובן קאשי. לימים היה מדובר בבנו נתן, וכיום נחשב עודד קאשי לתכשיטן הבולט ביותר במשפחה. עיצוביו הייחודיים מציבים את ענף התכשיטים בישראל ברמה שקולה לזו של התכשיטנים הטובים ברחבי העולם. בתחילת שנות ה-20 של המאה הקודמת עלתה המשפחה לארץ, ומאז מסמל שמה מותג יוקרתי והיסטורי.


הסוד מאחורי התכשיטים המוצלחים

לדעתו של עודד קאשי, כל תכשיט מוצלח מתחיל בפרטים הקטנים. לכן, בעבודתו הוא מקפיד על בחירת החומרים האיכותיים ביותר ועל עיצובים ייחודיים ובלעדיים. קאשי מסביר כי בכל תכשיטן טוב ישנם כמה בעלי מקצוע: פסיכולוג, שכן יש צורך להבין את צורכי הלקוח ולהתאים לו את התכשיט, אדריכל שכן יש לעצב ולתכנן את התכשיט, וגם מהנדס – שכן התכשיט דורש בנייה מדויקת ככל האפשר.

עודד קאשי - שעוני יוקרה

שעוני יוקרה איכותיים

בני משפחת קאשי עוסקים עד היום בתחומי אמנות שונים. עודד קאשי בחר להישאר בתחום התכשיטנות וכיום הוא היחיד מבין בני משפחתו שמייבא שעוני יוקרה משווייץ. במסגרת עבודתו, הוא מעצב תכשיטים עבור אנשים שיודעים מה הם רוצים, ולא מוכנים להתפשר על איכות.

תכשיטי עודד קאשי בערוץ 2 – צפו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *