מעוניינים למכור שעון יוקרה? כך תצלמו אותו נכון

Rate this post

פעמים רבות, בבואכם לרכוש שעון יוקרה, אתם לא רואים את השעון באופן פיזי, אלא נעזרים באמצעות תמונה שלו. התכשיטן עודד קאשי מציין כי אותן תמונות מצולמות באופן מקצועי על ידי צלמים מובילים, על מנת להבליט את היתרונות שבשעון. בצילומים אלו, כל פרט חשוב – הזום האופטימלי, התאורה, התזוזה של רכיבי השעון וכו'.

עודד קאשי
עודד קאשי – שעונים מבית Cvstos. ניתן לקבל תוצאה נאה גם בבית (תמונה: Cvstos)

כיום קיימים אספנים רבים או אנשים שבידיהם שעוני יוקרה והם מעוניינים למכור אותם. לשם כך, בחלק מהמקרים, עליהם לצלם את השעון, כדי שאחרים יוכלו לראות את התמונות ולהתרשם. עודד קאשי מדגיש כי תמונה שנראית טוב, תרשים את הרוכשים הפוטנציאליים. איך ניתן לצלם את השעון בצורה הטובה ביותר? הנה כמה טיפים.

טיפים ועצות לצילום נכון

  1. עוד לפני הצילום – לדברי עודד קאשי, אם מדובר בשעון משומש, רצוי לפרק את רצועת השעון ולנקותה בעדינות עם אלכוהול, בעיקר במפגשי הפינות. במידת האפשר רצוי גם להרכיב רצועה חדשה. שעון שמורכבת עליו רצועה חדשה גם נראה חדש יותר.
  2. כוונו את הגדרות המצלמה שלכם – כדי להימנע מתמונות מטושטשות, ההמלצה היא להשתמש בהגדרות הטובות ביותר שמאפשרת המצלמה שלכם. אם אינכם יודעים מה יכולותיה של המצלמה, בדקו בעלון המצורף למצלמה ונצלו את יתרונותיה. כך תוכלו לצלם תמונות תקריב טובות ומרשימות.
  3. צלמו קרוב – בתור מי שמייבא שעונים משווייץ, מדגיש עודד קאשי את החשיבות שקיימת לצילום תמונת תקריב של השעון. אם תעשו זאת, יהיה ניתן לראות בבירור את כל הפרטים שעל פני השעון.
  4. השתמשו בתאורה טבעית – כשאתם מצלמים את השעון, העדיפות היא לכבות את הפלאש (הבזק). שימוש בתאורה הטבעית תמנע ברק לא רצוי ותוודא שהצבעים מועברים באופן מקסימלי בתמונה.
  5. השתמשו באביזרים שבבית – צרו מעמד לשעון מחפץ נוח, השתמשו במגבות לבנות כדי ליצור צל וכו'. כמו כן, מומלץ ליצור סטנד למצלמה באמצעות אחד החפצים בבית.
  6. השתדלו לכלול את מספר הדגם – בעידן הנוכחי, אין ספק שמכירת מוצרים, וביניהם גם שעוני יוקרה, נעשית באמצעות האינטרנט. כרוכש, חשוב לקבל כמה שיותר פרטים על אודות השעון, ולכן עודד קאשי ממליץ לכם לכלול את מספר הדגם של השעון בצילום. השתדלו לבצע צילום תקריב של גב השעון, שם ברוב השעונים חרוט הדגם. עודד קאשי מציין שצילום של הדגם יגביר את האמינות ביניכם לבין הרוכשים הפוטנציאליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *