עודד קאשי – הדגם הספורטיבי החדש של Vulcain

Rate this post

התכשיטן עודד קאשי מספר כי בחודש מארס האחרון נערכה תערוכת Baselworld השנתית ובה הוצגו תכשיטי יוקרה ושעוני יוקרה.

אחד משעוני היוקרה שהוצגו בתערוכה הוא דגם חדש של חברת Vulcain הנקרא Aviator Instrument Chronograph.

עודד קאשי - הדגם של Vulcain
עודד קאשי – הדגם של Vulcain

מראה כללי

השעון, בעל מראה יומיומי מצד אחד, אך מצד שני אלגנטי, מגיע בשישה דגמים מרהיבים – אפור פחם, כחול, שוקולד, כסף, שחור או צבע שמנת. החלק החיצוני של השעון מותאם לכל דגם ודגם ועשוי מפלדת אל-חלד. גב השעון עשוי ספיר-קריסטל וצדו החיצוני עשוי גם כן מאותו החומר ומעוצב בצורה עגולה.

לדברי עודד קאשי, גם כפתורי השעון החדש מעוצבים בהתאם לצבע הדגם – וניתן להשיגם בין היתר בצבע שחור ואדום. על השעון נמצאים לא רק מחוגים המציינים את השעה המדויקת ואת השניות, אלא מאפיינים נוספים כמו מדידת עשיריות שנייה.

דגם השעון בגווני אדום-שחור
דגם השעון בגווני אדום-שחור

במהלך פעילותו של השעון, ישנו אפקט ויזואלי מעניין בחלקו השמאלי (ליד הספרה 9): מדובר בשתי חלוניות מוארכות המראות פסים מסתובבים. כך יכול העונד לדעת שהשעון אכן פועל כפי שצריך. עודד קאשי מסביר שמתכנני השעון ומעצביו חשבו על דגם שיזכיר את שעוני הטייסים הישנים, בעיצוב שאינו עמוס מדי, אך מעניין ומושך את העין מנגד.

המרכיב המרכזי בשעון

לב ליבו של שעון יוקרה זה הוא קליבר V-59 המורכב מ-247 חלקים ו-27 אבנים יקרות. את הקליבר, מסביר עודד קאשי, ניתן לראות בבירור מחלקו האחורי של השעון.

ניתן לומר בהחלט כי השעון הולם את היד ומהווה תוספת בולטת ויפה לעין. קוטר השעון הנו 44.6 מ"מ. באופן כללי, מסכם עודד קאשי, המראה שהשעון משווה לגברים שיענדו אותו, הוא מראה ספורטיבי, צעיר ורענן, שכן הוא כולל צבעים רבים ועיצוב קליל.

התכשיטן עודד קאשי הנו בעל גלריה הממוקמת בכיכר המדינה בתל אביב, בה הוא מציג את עיצוביו. הגלריה שבבעלותו מתמחה בתכשיטים מיוחדים ובשעוני יוקרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *