שעון חדש של Corum מסדרת Golden Bridge

Rate this post

בעידן השפע שבו אנו נמצאים, קיימים שעוני יוקרה מעוצבים רבים המורכבים בדיוק רב מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. שעון יוקרה הוא בהחלט אביזר ייחודי ואין ספק שעיצובו משדר מסר מסוים על האדם העונד אותו. אבל כדי לשדר ייחודיות מקסימלית, אחד השעונים המרשימים והמורכבים לדעת עודד קאשי הוא דגם "גשר הזהב" של מותג השעונים Corum. מדובר בשעון שכבר מהמבט הראשון מצליח לסקרן את כל מי שמביט בו.

עודד קאשי - הדגם המרשים מהסדרה
עודד קאשי – הדגם המרשים מהסדרה

מדובר למעשה בסדרת שעונים, שאחת לתקופה מתחדשת בדגם יוקרתי חדש, המעשיר את הסדרה כולה. אחד הדברים הייחודיים בשעון זה, לעומת שעוני יוקרה אחרים, הוא העובדה שהשעון מספק מבט מלא אל עבר המנגנון שבו, שבנוי לגובה – מראש השעון ועד לחלקו התחתון.

הדגם הייחודי שהושק לאחרונה

דגם שהושק לאחרונה כחלק מסדרת "גשר הזהב" הוא Golden Bridge Automatic Titanium. עודד קאשי מסביר שזהו שעון שמידותיו גדולות יחסית (37.2 על 51.8 מ"מ), מה שמעניק לו מקום של כבוד על שורש כף היד לגבר העונד אותו. צבע השעון הוא כהה, מה שמשדר אלגנטיות ורצינות.

המנגנון המרשים הבנוי לאורך השעון, יחד עם המבנה הייחודי של השעון כולו, משווים לו מראה עמוק ומרשים. עודד קאשי מוסיף שהצבע הכהה של גוף השעון, רק מדגיש את לב לבו של השעון העשוי זהב. חלק זה בשעון חשוף גם מלפנים וגם מחלקו האחורי וכאשר השעון לא נמצא על היד, ניתן להתרשם מהמכניזם העדין והמדויק שבו.

הרצועות בדגם החדש של Corum עשויות עור תנין שחור ומצוידות באבזם מטיטניום. השעון עמיד במים בעומק של עד 30 מטרים. עודד קאשי מסכם: אם אתם מעוניינים בשעון יוקרה בולט ומרשים שישדר לסובבים אתכם אלגנטיות בלתי מתפשרת, דגם זה של השעון בהחלט יוכל לעניין אתכם.

צפו בסרטון על שעון Golden Bridge Automatic Titanium:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *