שעון יוקרה לגבר – כיצד תבחרו אותו נכון?

Rate this post

שעונים הם כבר מזמן לא אמצעי להצגת השעה בלבד, במיוחד בעידן שבו כולנו נושאים מכשירים סלולריים שמציגים את השעה בכל רגע ורגע.

שעון יוקרה - קאשי עודד
עודד קאשי – שעון מבית CORUM

התכשיטן עודד קאשי מסביר כי שעוני היוקרה מהווים למעשה גם אביזר אופנתי שמעבירים לאנשים שמסביב מסר מסוים.

כיום קיימים דגמים רבים של שעוני יוקרה לגברים, וכל גבר יכול לבחור לעצמו את השעון שלדעתו מתאים לו ביותר. כאשר גבר מעוניין לרכוש שעון יוקרה, סביר להניח שהוא יודע מה טוב עבורו. כאשר אישה מעוניינת לרכוש שעון שכזה עבור בן הזוג שלה, או אדם קרוב עבור גבר אחר, ישנה דילמה: באיזה שעון לבחור? בכל זאת, מדובר בהשקעה לא מועטה, ואם מבצעים אותה, רצוי לבצעה נכון. לדברי עודד קאשי, ישנם כמה דברים שכדאי לזכור כאשר מדובר בשעון יוקרה לגבר.

ראשית, יש להתחבר לדמותו של הגבר שיענוד את השעון. אם מדובר בגבר עצמו שניגש לרכוש שעון, עליו לחשוב איזה שעון יביע בצורה הטובה ביותר את אישיותו, מבחינת פונקציונליות, סגנון עיצובי וחומרים שמהם עשוי השעון. אם מדובר באנשים הקרובים אליו, עודד קאשי מציע לנסות לשאול את עצמם את השאלות הבאות:

  • איזה שעון יוקרה יתאים בצורה הטובה ביותר לאורח החיים של העונד?
  • האם העונד הוא אדם שאוהב אביזרים בולטים ונוצצים או שהוא בעל חוש אופנה מאופק יותר?
  • האם העונד הוא פעיל וידרוש שעון עמיד יותר מפני זעזועים?
  • האם העונד כבר מחזיק בידיו שעוני יוקרה אחרים, ואם כן, באילו סגנונות?

החומרים שבהם נעשה שימוש

שעוני יוקרה - עודד קאשי
עודד קאשי

החומרים שמהם עשויים שעוני יוקרה הם בדרך כלל פלדת אל חלד, זהב ופלטינה. ישנם שעונים שמשלבים בתוכם חומרים שאינם קונבנציונליים, כמו קרמיקה, אבל אנו מדברים על שעוני היוקרה הקונבנציונליים יותר. נסו לחשוב לאיזו מסגרת יתאים השעון לגבר שאתם מחפשים – וכך לטענת עודד קאשי תוכלו לדעת לבחור בשעון שעשוי מחומרים מסוימים.

לדוגמא, שעוני זהב ויהלומים מומלצים למסגרות של אירועים רשמיים כמו ארוחות ערב חגיגיות ומעונבות. שעון יוקרה הכולל רצועת עור למשל, מתאים בדרך כלל לענידה במהלך היומיום. עוד מוסיף עודד קאשי שישנם מותגי שעונים שמייחדים את שעוני היוקרה שלהם לאווירה מסוימת, כמו למשל צלילה או טיסה.

סדרות שונות

ישנם מותגי שעוני יוקרה, כמו למשל CVSTOS, המבטאים ערכים מסוימים באמצעות סדרות שעונים או דגמים מיוחדים. עודד קאשי, המייבא שעוני יוקרה משווייץ, מספר שישנן סדרות שכוללות שעון במבנה מסוים בכמה גוונים. ישנם גם דגמים מיוחדים בעלי עניין היסטורי או עיצובי. כך למשל, לאחרונה הושק שעון על שמו של המהנדס הצרפתי גוסטב אייפל. הייחודיות של סדרות ודגמים אלו, עשויים לעזור לכם גם כן להתאים את השעון הטוב ביותר עבור גבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *