שעון Gustave Eiffel יוקרתי מבית Cvstos

Rate this post

חברת Cvstos מציגה: שעון יוקרתי על שם המהנדס והאדריכל הצרפתי הנודע, גוסטב אייפל, הידוע בזכות ההישגים האדריכליים הגדולים שלו, והידוע שבהם הוא כמובן מגדל אייפל. התכשיטן עודד קאשי מסביר ששעון זה ממציא מחדש את האלגנטיות של עיר האורות המרהיבה.

עודד קאשי
עודד קאשי – שני הדגמים החדשים (תמונה: Cvstos, לחצו להגדלה)

כל העבודות האדריכליות שביצע גוסטב אייפל לאורך שנות ההיסטוריה, התאפיינו בשאיפה לטוהר הקווים, בשילוב של ברזל עם זכוכית ואף בשילוב של חומר קשה היוצר צורות קלילות למראה. ניתן לסכם את תפיסתו בכך שהוא תמיד שאף לשלב יופי עם פרקטיקה. האלגנטיות היומיומית שאפיינה את גוסטב אייפל בעבודתו, משמשת עד ימינו השראה למעצבים רבים ברחבי העולם.

תעוזה, ביצועים, יעילות ואלגנטיות

כל אלו, מסביר עודד קאשי, הביאו את חברת Cvstos השווייצרית לעצב את שעון היד היוקרתי והחדש על שמו של אייפל, המדגיש בתוכו את כל התכונות ומנציח את ערכיו. מעצבי השעון הדגישו בו ארבעה ערכים מרכזיים: תעוזה, ביצועים, יעילות ואלגנטיות.

מבנה השעון הוא מתכתי וסביב תצוגת השעה, עשויות הצורות קווים מדויקים שנועדו לסמל את החוש הטכני וההנדסי המפותח של אייפל. עודד קאשי מסביר כי העקרון המנחה בעיצוב השעון, לדעת מעצביו, הוא הגשר בין המסורת של פעם לבין המציאות בת זמננו.

עודד קאשי מציין שהשעון מיועד כמובן לגברים וממדיו גדולים יחסית: 53.7×41 מילימטרים ועובי של 13.35 מילימטרים. גוף השעון עשוי פלדה או פלדת ברונזה מלוטשת בגימור מושקע. את השעון ניתן להשיג בגווני אפור-כסף או בגווני ברונזה. בכל אחד מהגוונים ניתן לראות כי רצועת השעון מעוצבת באופן שונה וייחודי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *