6 טיפים שימושיים לבחירת טבעת אירוסין

Rate this post

רכישת טבעת אירוסין לאישה יכולה להיות מבלבלת מאוד, במיוחד לאור המבחר העצום הקיים בשוק, הפרטים הטכניים הרבים המתלווים לרכישה שכזו וכמובן המחיר שאתם מוכנים להשקיע. התכשיטן עודד קאשי מציע מספר טיפים על מנת להקל עליכם את רכישת הטבעת המשמעותית מאוד עבורכם – ובמיוחד עבור אהובתכם.

  1. החליטו מה גובה התקציב שלכם – האם מדובר בתקציב ממוצע של אלפי שקלים בודדים, או האם אתם מעוניינים להשקיע בטבעת סכום נכבד יותר? לדברי עודד קאשי, ככל שתשקיעו יותר, התכשיט יהיה יוקרתי ומיוחד יותר, אך כל זאת במגבלות התקציב המתאים לכם. השתדלו לא לחרוג ממנו יותר מדי.

    הטבעות של עודד קאשי
    טבעות ייחודיות בעיצוב עודד קאשי
  2. סוג המתכת – בדקו אילו תכשיטים נוהגת לענוד בת הזוג שלכם. האם היא אוהבת תכשיטי זהב צהוב, זהב ורוד, או שהיא אוהבת דווקא מתכות לבנות יותר, כמו זהב לבן, פלטינה ועוד? עודד קאשי מציין כי מטבע הדברים, מחיר הטבעת ייגזר מהמתכת שממנו היא עשויה.
  3. צורת האבן – לצורת האבן ישנה משמעות חשובה מנקודת המבט של האישה, שכן מדובר בלב לבה של הטבעת. חשבו על בת הזוג שאמורה לענוד את הטבעת ואם האבן תתאים לה.
  4. מבנה האצבע של בת הזוג – פרמטר זה הוא מרכזי בכל הנוגע לבחירת הטבעת. למשל, אם בת הזוג שלכם היא גבוהה ובעלת אצבעות ארוכות, טבעת ארוכה ושטוחה תתאים לה יותר.
  5. מראה בת הזוג – דבר נוסף שמדגיש עודד קאשי בהקשר זה הוא המראה הכללי של בת הזוג. דמיינו אותה עם טבעת מסוימת וחשבו: האם טבעת העשויה מתכת מסוימת או טבעת שבה אבן מסוימת תתאים למראה הכללי שלה? כך למשל, לאישה רזה יתאימו טבעות סולידיות יותר, ולאישה מלאה יותר יותאמו טבעות בעלות נוכחות.
  6. חיפוש טבעת מיוחדת – אם אתם מחפשים טבעת אירוסין שונה ומיוחדת יותר מטבעות סטנדרטיות, התכוננו למחיר גבוה יותר, אבל דעו שהטבעת שתרכשו תהיה מיוחדת ויצירתית, בעיצוב מרשים. במקרים אלו ניתן לפנות לתכשיטן, כמו עודד קאשי, שידוע בשל עיצוביו הייחודיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *