שאלות ותשובות

מיהו עודד קאשי?
עודד קאשי הוא נצר לשושלת משפחתית בעלת היסטוריה עשירה בכל הנוגע לאמנות וכמובן לעיצוב תכשיטי יוקרה. קאשי הוא בעלי גלריה מוכרת, הממוקמת בכיכר המדינה, ובה מעוצבים תכשיטי היוקרה האיכותיים והיחודיים בהם הסטודיו מאופיין.

אילו פריטים מיוחדים ניתן למצוא בסטודיו?
טבעות, שרשראות, צמידים, עגילים ושעוני יוקרה איכותיים – תכשיטים אלו ועוד רבים אחרים ניתן למצוא בגלריה בניהולו של עודד קאשי.

מה הופך את התליונים מסדרת ה'קוראל' לכה מיוחדים?
בשנים האחרונות חל איסור על שליית קוראלים מהים. זו למעשה אחת הסיבות העיקריות שבגינן סדרת הקוראל הלבן נחשבת לכה ייחודית, שכן היא מבוססת על חלקי קוראל עתיקים שנשלו מהים, עוד בטרם חל האיסור.

מה הקשר בין מגדל אייפל לסדרת השעונים היוקרתית מבית Cvstos?
חברת Cvstos מציגה: שעון יוקרתי על שם המהנדס והאדריכל הצרפתי הנודע, גוסטב אייפל, הידוע בזכות ההישגים האדריכליים הגדולים שלו, והידוע שבהם הוא כמובן מגדל אייפל. כל העבודות האדריכליות שביצע גוסטב אייפל לאורך שנות ההיסטוריה, התאפיינו בשאיפה לטוהר הקווים, בשילוב של ברזל  וזכוכית. כל אלו, מסביר עודד קאשי, הביאו את חברת Cvstos השווייצרית לעצב את שעון היד היוקרתי והחדש על שמו של אייפל, המדגיש בתוכו את כל התכונות ומנציח את ערכיו. מעצבי השעון הדגישו בו ארבעה ערכים מרכזיים: תעוזה, ביצועים, יעילות ואלגנטיות.

מהי ההשראה לתליון המשובץ באבני פרידוט וקוורץ לימוני?
ההשראה לתליון שעוצב על ידי התכשיטן עודד קאשי, הוא פרח הדייזי, המסמל אהבה. התליון שהושק בשנת 2010 עשוי מזהב לבן משובץ באבני פרידוט ובאבני קוורץ לימוני. אבני החן מוקפות ביהלומים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *